Hakkımızda

XIand #39; BİR WEINUO MAKİNE VE EKİPMAN CO LTD,

Xiand #39; oturur bir — başlangıç noktası, ipek yolu, uzun bir geçmişi olan bir şehir iyi bilinen Terra Cotta Warriors, memleketi. Derin Çince kült altındaUral arka plan,WEINUOözel şirket kültürü inşa etti: profesyonel, dürüst ve sabırlı. Müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. WEINUOeller ve gözler Çin olduğunu ve sizin için en iyi tedarikçi olmayı hedeflemektedir. İçinde WEINUOs sorun, bir müşteri, ancak bir stratejik iş ortağı, sonsuza kadar arkadaş daha vardır.

Takım üyelerininWEINUOSanayi sereval yıldır taşıyan içinde hizmet olmuştur. Çalışkan daha--dan 10 yıl sonra XIand #39; WEI NUOMAKİNE VEEKİPMAN CO, LTD Sadece bir iyi ihracatçı aynı zamanda yatak üreticisi olarak davranır. Weinuo Bilyalı, iğneli rulmanlar ve yastık blok yatakları uzmanlaşmış kendi fabrika yatırım yaptı.WEINUOgüçlü üretici ağ kurmuştur.
Gücünü
WEINUOSadece sunan geniş yatakları bile küçük bir miktar ile değil, daha önemli iyi bir kalite kontrolünü alıyor.

2014 yılından bu yana, biz yatırım ve paylaşım tarafından tutulanChangzhou JBE rulman fabrikası, tedarik taşıyan iğne bizim güçlü destekçisi olarak.

Shanghai limandaWEI NUOyataklar için ambar ve diğer ürünleri nerede bütün mallar tolerans emin olmak için usta mühendislerimiz tarafından kontrol, 2006, gürültü beri vardır, titreşim rulman parçalar karşılamak uluslararası ISO standartları.
Zor iş ödenmiş olur.
WEINUOs meslek ve saygılı hizmet son derece müşteriler tarafından belirtti. "Sen birlikte çalıştığım en güvenilir tedarikçi vardır." müşterimiz diyor.
WEINUO uzun vadeli iş ilişkisi kurmaya umuyorum.